Despre Excellence Cars

Excellence Cars este dealerul autorizat Volvo ce înțelege pe deplin importanța timpului clienților săi. Tocmai de aceea, showroom-ul Excellence Cars este situat chiar în centrul orașului Bucuresti, în zona Piața Unirii. Aici veți găsi o echipă de vânzări profesionistă, care vă va ajuta să alegeți și să configurați mașina Volvo pe care o doriți.

Volvo reprezintă în lumea business-ului contemporan echilibrul perfect dintre o cultură corporatistă modernă şi tradiţia unor valori fundamentale: siguranţă, calitate şi grija pentru mediul înconjurător. Brandul Volvo a implinit peste 95 de ani de tradiţie a acestor valori si a principiilor bazate pe respect, responsabilitate şi încredere, verificabile la proba timpului.

Echipa Noastră

Fiind reprezentanții unei companii ce lucrează pentru prosperitatea omenirii, ne mândrim cu o echipă ce își conduce activitatea după principiul grijii pentru oameni și pentru mediul în care cu toții trăim.

Misiunea noastră este aceea de a face viața oamenilor mai ușoară, mai sigură și în final mai bună. Astăzi, mai mult ca niciodată echipa Excellence Cars se concentrează în jurul a 3 valori: siguranță, calitate și grijă pentru mediu.

cristina.jpg

Cristina Stoian

General Manager

Sales Department

oana-tone

Oana Tone

Key Account Manager

+40 757 104 340 oana.tone@excellencecars.ro

ovidiu-velcherean-1

Alexandra Sandu

Sales Consultant

+40 757 101 116 alexandra.sandu@excellencecars.ro

ovi-velcherean

Ovidiu Velcherean

Senior Sales Consultant

+40 745 030 405 ovidiu.velcherean@excellencecars.ro

ovidiu.jpg

Dragos Chitulescu

Sales Consultant Cluj

+40 757 101 170 dragos.chitulescu@excellencecars.ro

ale-popescu

Alexandra Popescu

Sales Consultant

+40 755 140 484 alexandra.popescu@excellencecars.ro

rodica-milos

Rodica Miloș

Sales Consultant

+0757 036 980 rodica.milos@excellencecars.ro

cristina-haita

Cristina Haita

Sales Assistant

+40 744 761 521 alina.haita@excellencecars.ro

andreea-cocanel

Andreea Nicoleta Ciocanel

Sales Receptionist

+40 745 517 594 andreea.ciocanel@excellencecars.ro

 

Service Department

sabin-nicoara

Sabin Nicoara

Workshop Support

+40 737 730 700 sabin.nicoara@excellencecars.ro

Andrei Manea

Personal Service Technician

+40 757 101 115 andrei.manea@excellencecars.ro

Marius Vladu

Service Adviser & Warranty Responsible

+40 744 484 439 marius.vladu@excellencecars.ro
Gavanescu-Cristian.jpg

Gavanescu Cristian

Personal Service Technician

+40 756 114 190 cristian.gavanescu@excellencecars.ro

Financial Department

cris-ivan

Cristina Ivan

Chief Accountant

alina-dobre

Alina Dobre

Junior Accountant & Cashier

despre-volvo-totem.jpg

Orar

Showroom:

Luni - Vineri: 08:30 - 17:00

Contact

Showroom București, Piața Unirii:

Str. Radu Vodă, nr. 14, Sector 4
Orar: 8:30 – 17:00
Tel: +40 213 715 670
E-mail: volvo@excellencecars.ro

Service:

Str. Oițelor, nr.5, Sector 4
Orar: 8:30 – 17:00
Tel: +40 213 715 670
E-mail: service@excellencecars.ro